Українців готують до чергового подорожчання послуг доступу до мережі Інтернет

Тарифи рухає вгору інфляцію та витрати на ремонт та охорону комунікацій

Українців готують до чергового подорожчання послуг доступу до мережі Інтернет. На протязі найближчих 6 місяців провайдери піднімуть свої ціни близько 50%. Але на цьому рост цін не зупиниться, розповів UBR.ua голова Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

«На скільки піднімати ціни на Інтернет – кожен оператор визначає сам. Опираючись на ситуацію в регіоні, платоспроможність населення, конкуренцію та ін. Але впевнений, що зростання цін складе в найближчі півроку не менше 50%. Що, на мою думку, дуже мало. Тому рост цін збережеться і в подальшому », – зазначив в бесіді з UBR.ua Олександр Федієнко.

Тим не менше, говорять провайдери, у порівнянні з Європою і навіть країнами СНД, в Україні на сьогоднішній день дуже низькі тарифи на широкополосний Інтернет. Вони не співпадають з ростом курсу та інфляції, тому для того, щоб вижити і продовжити розвиватися, оператори будуть вимушені підвищувати розцінки.

джерело: http://ubr.ua/ukraine-and-world/technology/stalo-izvestno-kohda-i-na-skolko-v-ukraine-podorozhaet-internet-3855091