Наші партнери

Компанія DEPS заснована в 1991 році і на сьогодні є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке бере реальну участь у формуванні асортименту національного телекомунікаційного ринку. Компанія не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня.
Сайт компанії

Infomir – це група компаній, основною спеціалізацією якої є розробка, проектування, виробництво та супровід обладнання та клієнтських пристроїв для послуг IPTV, OTT і VoD.
Сайт компанії

Компанія РОМСАТ спеціалізується на багатопрофільній проектній дистрибуції телекомунікаційного та телевізійного обладнання від провідних світових брендів на території України, а також Грузії, Азербайджану та Болгарії. Своїм Клієнтам РОМСАТ пропонує найсучасніші комплексні рішення світового рівня з використанням найперспективніших розробок та досліджень у галузі телекомунікаційних та інформаційних технологій.
Сайт компанії

STARCARDS.TV – це сервіс ТОВ Телетранс, першого multiTV-оператора в Україні! Використовуйте всі найкращі можливості Персонального, Інтерактивного, Цифрового та Онлайн телебачення одразу.
Сайт компанії

Основним видом діяльності компанії Omega Telecom є надання якісних телекомунікаційних послуг (організація каналів зв’язку, надання швидкого доступу до мережі Інтернет, колокейшн, продаж і оренда оптико-волоконних кабелів). Телекомунікаційна мережа компанії об’єднує більше 140 міст України за допомогою власних оптоволоконних магістралей.
Сайт компанії