Про нас

 «Alpha Group» – телекомунікаційна компанія, яка успішно працює на ринку інформаційних послуг Чернівців та Чернівецької області з січня 2013 року.

Наша компанія спеціалізується на наданні широкого спектру послуг, як корпоративним, так і приватним клієнтам – організації безлімітного доступу до мережі Internet за передовими технологіями, створенні та підтримці комп’ютерних мереж усіх рівнів складності.

Складовими чинниками успішного розвитку та якісного надання послуг були, є і будуть кваліфіковані фахівці, постійне вдосконалення, сучасне обладнання, передові технології і комплексне обслуговування, що і є запорукою успіху нашої компанії.

Ми зацікавлені в залученні нових абонентів, тому підключення до мережі відбувається (здійснюється) оперативно і якісно. Крім того, постійно будуються і вводяться в експлуатацію нові сегменти мережі, що дозволяє компанії розширювати карту покриття. Для нас важливо налагодити двосторонній зв’язок з нашими клієнтами, для цього ми аналізуємо потреби та побажання наших абонентів і здійснюємо роботу з удосконалення якості сервісу. Дистанційне вирішення проблем та підтримка здійснюються цілодобово!

Задача компании – предоставлять качественные услуги связи, поэтому мы акцентируем ваше внимание на том, чтобы заявленная скорость доступа к сети Internet всегда отвечала реалиям, а клиент был всегда проинформирован о самых выгодных условиях подключения и тарифных планах. Завдання компанії – надавати якісні послуги зв’язку, тому ми акцентуємо вашу увагу на те, щоб заявлена ​​швидкість доступу до мережі Internet завжди відповідала реаліям, а клієнт був завжди проінформований про найвигідніші умови підключення і тарифних планах. Мы постоянно следим за состоянием нашего оборудования и своевременно принимаем меры по устранению проблем технического характера. Ми постійно стежимо за станом нашого обладнання та своєчасно вживаємо заходів щодо усунення проблем технічного характеру. Наши специалисты всегда готовы помочь Вам независимо от того, являетесь ли вы клиентом нашей компании, или только планируете им стать. Наші фахівці завжди готові допомогти Вам незалежно від того, чи є ви клієнтом нашої компанії, або тільки плануєте ним стати. Вы всегда можете рассчитывать на всестороннюю консультацию и квалифицированную техническую помощь с нашей стороны! Ви завжди можете розраховувати на всебічну консультацію та кваліфіковану технічну допомогу з нашого боку!

 Отже, підключайтесь, стаєте нашими клієнтами і користуйтеся всіма перевагами – високою якістю зв’язку, швидкістю підключення, доступними цінами і можливістю отримати всі необхідні послуги одночасно! Ми завжди Вам раді!

  Структура власності ТОВ «АЛЬФА-ГРУП»